Słodkie Kuce

Forum o fanowskich postaciach z MLP

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

#1 2013-10-13 14:04:57

 KaramellaKD

Młody

Skąd: Canterlot
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 78
Punktów :   

Karamella

Imię: Karamella (pełne imię: Claryssa Izabell Evelyn Tongue)
Przezwiska: Kara, Karmel, Kontakumba
Tytuł: -
Wiek: 17 lat
Płeć: Klacz
Rasa: Pegaz
Wygląd: Kara to jasno brązowa klacz Pegaza. Ma czerwono-pomarańczowo grzywę, której kolory są ułożone na wzór skunksa. Ogon ma w takich samych barwach o tym samym wzorze. Jednak jako mała klaczka, miała praktycznie jednolitą, pomarańczowo-karmelowo grzywę i ogon, tylko jej końcówki wówczas były czerwone, z wiekiem kolor jej grzywy i ogona stał się taki jaki ma obecnie. Ma małe/średniej wielkości i ciemno niebieskie oczy. Jej skrzydła są nieproporcjonalnie duże jak na jej ciała i jej pióra są jaśniejsze w stosunku do reszty futra. Na kopytach nosi specjalne buty, które pomagają jej w walce kopytnej oraz pomagają jej w panowaniu nad specjalnymi mocami. Jej bardzo charakterystyczną cechą są nader ostre i rozwinięte, jak na Kucyka, kły - i u górnej i u dolnej szczęki.
Charakter: Z jednej strony chamska, agresywna, lekkomyślna, niestabilna emocjonalnie i leniwa, jednak jak się ją lepiej pozna to okazuje się lojalną, przyjazną, opiekuńczą, nieśmiałą i wrażliwą, dającą z siebie wszystko klaczą.
Zajęcia: Podpalanie innym plotów Praca w Straży Królewskiej, w Gwardii Luny (ze względu na wiek ma częste "luzy") i nauka
Życiorys: Urodziła się i wychowywała w Cloudsdale, opiekowała się nią Morning Sun, która jednakowoż nie byłą jej biologiczną matką. Gdy Karamella została w wieku 16 lat wywalona ze szkoły latania z powodu pobicia "niewinnych" ogierów, a rok później przeniosła się (sama) do Ponyville i z dwa dni chodziła do tamtejszej szkoły podstawowej, bo znowu ją wywalili Twilight Sparkle wzięła ją pod swoje skrzydła (jak to brzmi) i zaczęła ja uczyć. Blablabla coś tam tam tararam. W czasie akcji w lesie Everfree zdobyła znaczek i odkryła w sobie talent do bycia nałogowym podpalaczem tworzenia w kopytach ognia i lodu (ogień po matce, lód po ojcu). Tererere. Później, gdy Księżniczka Luna zaproponowała jej pracę w Królewskiej Straży, przeniosła się do Canterlot'u i tam zamieszkała, czasem oczywiście odwiedzając przybraną matkę w Cloudsdale i starych znajomych w Ponyville.
Zainteresowania: Trenowanie walki kopytnej, gry komputerowe, latanie, zajadanie się karmelem słuchanie muzyki, straszne historie, Anime
Rodzina: Morning Sun (przybrana matka, pegaz), nieznana (matka, pegaz), nieznany (ojciec, nietoperzo-kucyk)
Relacje:
* Na razie brak ;-;
Cytat: "Jak chcesz, to podpalę Ci dom, ok?"
Zdjęcie:
http://images.wikia.com/naszeocki/pl/im … a21%29.png
Jako iż to jest duuuży obrazek daję link do niego ;-;
http://images.wikia.com/naszeocki/pl/images/7/75/Karamella_CM_%28Mira21%29.png

Ostatnio edytowany przez KaramellaKD (2013-10-23 19:32:19)


Witam, moja osobo
Nie spotkaliśmy się wcześniej?
Żegnaj, moja osobo
Więc, chcesz porozmawiać?

Offline

 

#2 2013-10-13 14:07:13

 AngelWithHerShotgun

Jackie Ma

Skąd: Ponyville
Zarejestrowany: 2013-10-12
Posty: 105
Punktów :   

Re: Karamella

Uwielbiam tą postać *w*


It's the moment of truth and the moment to lie
The moment to live and the moment to die
The moment to fight, the moment to fight,
To fight, to fight, to fight

http://fc09.deviantart.net/fs31/f/2008/228/7/b/Iker_Casillas_2_by_issam991.png

Offline

 

#3 2013-10-13 14:09:03

 KaramellaKD

Młody

Skąd: Canterlot
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 78
Punktów :   

Re: Karamella

Dzięki~ |3


Witam, moja osobo
Nie spotkaliśmy się wcześniej?
Żegnaj, moja osobo
Więc, chcesz porozmawiać?

Offline

 

#4 2013-10-14 15:29:15

Nervicjusz

Nowicjusz

Zarejestrowany: 2013-10-12
Posty: 23
Punktów :   

Re: Karamella

DAT ZNACZEK

Offline

 

#5 2013-10-14 15:42:20

 KaramellaKD

Młody

Skąd: Canterlot
Zarejestrowany: 2013-10-13
Posty: 78
Punktów :   

Re: Karamella

BARDZO


Witam, moja osobo
Nie spotkaliśmy się wcześniej?
Żegnaj, moja osobo
Więc, chcesz porozmawiać?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.pielegniarstwo.pun.pl www.wilkis7.pun.pl www.magiawyobrazni.pun.pl www.polakmt2.pun.pl www.chaoticgame.pun.pl